Haberler Nostalji

Unutulmayan Nostaljik Çizgi Filmler

1. Garfield. Rahatına düşkün ve sivri zekası ile arkadaşlarına durmadan kazık atan garfieldin maceralarını izlemeyen yoktur. Şişman ve tembelliği seven kedimiz ne olursa olsun asla rahatına düşkünlükten vazgeçmez ve her zaman rahat takılarak sahibini çıldırtır.

 2. Taş Devri. Halen taş devri mi izliyorsunuz. Çok güzel değil miydi? Ama neden o kıyafetler hep dar gelmiş ve yetmemiş vücudu açık bırakıp sergilenirdi ki! Ama çakılın o tatlılığı ile yalnızca onun için izleyenlere selam olsun çakıl severiz.

 

3. Pokemon. Bir zamanlar Türkiye’de sıklıkla izlenen ve çocukların çok sevdiği çizgi filmler arasında yer alan pokemon trajikomik bir olay yüzünden yayın yasağı getirilerek kaldırılmıştır. Nedeni ise çizgi filme özenmek isteyen çocuğun camdan atlayarak uçacağını düşünmesidir.

 4. Temel reis. Ispanak yiyerek güçlenen kahramanız nedense sadece ıspanakla beslenirdi. Her öğünde ıspanak yenmez be kardeşim nasıl dayanıyorsun sözleri akılları karıştırıyor. Peki,  safinazın çirkinliğine ne demeli. Bir de iki adam onu paylaşamıyor ve sürekli birbirlerini safinaz için yiyerek etkilemek yollarına başvurmasına da ne demeli? Yapmayın etmeyin dünya da kız mı

5. Red kit

6. Tsubasa

7. Heidi

 8. Speedy gonzales

9. He- man

10. Vikingler

11. Pollyanna

12. Arı maya

13. Atom karınca

14. Ayı yogi

İlgini Çekebilir